Кошик
254 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 08:30 найближчого робочого дня (завтра, 24.04).

+380 (67) 574-11-01
RS Group company

Інструмент опресувальний для розрізних наконечників і конекторів

Призначення: для обтиску не ізольованих кабельних наконечників і конекторів, що мають розрізні (відкриті) хвостовики.

Матеріал: Корпус – сталь двошарова, механізм – сталь, рукоятки – пластик з матовою поверхнею (мінімізує можливість ковзання).

Температури експлуатації: від -30 до + 60 С°.

Тип матриць: Знімні матриці (кріплення на двох гвинтах). Усередині однієї серії інструментів (HS, SN) різні моделі мають взаємозамінність матриць.

Матриці даного виду інструментів мають однобічну направленість.

Положення наконечника в матриці чітко визначено конструкцією тисної поверхні, в якій є виступи різної висоти, ідентично конструкції хвостовиків розрізного типу.

  • Всі інструменти для наконечників і конекторів з ізоляцією мають заскочний механізм, що попереджає передчасне послаблення і розкриття матриць (до повного завершенння обтиску), відповідно недообпресування наконечника. 
  • Також даний механізм оснащений системою регульованого розблокування, яке в разі необхідності, дозволяє розблокувати механізм і розвести матриці до закінчення обпресовування.
  • Інструменти мають регулятор зусилля тиску матриць.
  • Забороняється працювати інструментом з проводами, що знаходяться під напругою.
  • Матриці інструментів для розрізних наконечників і конекторів мають чітку направленість, якої необхідно дотримуватись в процесі обпресовування.
  • Завжди слід правильно вибирати номінал матриці, виходячи з перерізу проводу і наконечника, а також візуально контролювати результат обпресовування.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner