Кошик
252 відгуків
+380 (67) 574-11-01
RS Group company

Кабелі , проводи , удленители

Кабельно-провідникова продукція

Наша компанія представляє величезний асортимент кабельно-провідникової продукції. Ми продаємо продукцію як вітчизняного виробництва, так і зарубіжного виробництва( Китай, Німеччина, Польща тощо) .
У зв'язку з нестабільною ситуацією на ринку міді і валют заводи виробники не дають постійних і стабільних цін. Тому всі запити по кабелях і проводах обробляються через телефони офісу.

Чому ми?

RS Group company є на сьогоднішній момент одним з лідерів серед підприємств електричної промисловості в Україні. Компанія пропонує великий асортимент проводів і кабелів різного типу і призначення. Також ви можете ознайомитися з повним переліком продукції, на сайті, в прайсі кабельної продукції.
За весь час свого існування RS Group company зарекомендувала себе як одна з компаній, яка стабільно працює в даному сегменті ринку України. Кабельно-провідникова продукція, яка реалізується оптом або в роздріб, відповідає всім ТУ, ГОСТам і нормам, які до неї пред'являються. Фірма постійно зміцнює свої позиції в даному напрямку.

 

Асортимент

  • кабелю( ППВ, ПВ1, ВВГ, АППВ та ін)
  • проводів(СІП, ШВВП, ПВС, ШВП та ін)
  • din рейки.

 

Наші переваги

  • Кабельно-провідникова продукція в великому асортименті.
  • Якість пропонованої продукції.
  • Комплексні поставки комплектуючих і матеріалів.
  • Кваліфіковані співробітники, які проконсультують по будь-якому питанню щодо товару.
  • Наявність технічної бази для поставки товару в самий короткий час.
  • Зручна система розрахунку і оптимальні ціни.

Компанія RS group намагається створити максимально сприятливі умови для своїх клієнтів, пропонуючи якісні матеріали, вигідні умови і доступні ціни для своїх клієнтів. Послугами підприємства користуються в даний час багато компаній і організацій, заводів і підприємств, а також приватних осіб.

Вигідно купити провід та кабель ви можете у нас в інтернет-магазині, ціни вас приємно здивують.
Ми врахуємо всі ваші запити, які можуть вплинути на вибір того чи іншого виду продукції. В умовах жорсткої конкуренції, RS Group company постійно вдосконалюється, розширює свій потенціал та впроваджує нові технології.
Дзвоніть нам вже сьогодні і не втрачайте час даремно.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner