Кошик
252 відгуків
+380 (67) 574-11-01
RS Group company

Кабельна стяжка, Кліпси, Скоби, Обойми для кабелю і труб

Кабельні стяжки пластикові

Кабельні пластикові стяжки незамінні при прокладці електрокомунікацій. Всі роботи, що проводяться з їх використанням - швидкі й економічні.
Завдяки тому, що стяжки виготовлені з якісного матеріалу (нейлону), вони еластичні, міцні і функціональні. Стяжки для проводів, , стійкі до негативної зовнішньої середовищі і можуть зберігати початкові характеристики протягом тривалого часу.
Купити кабельні стяжки можна в різних кольорах. Але найбільш розповсюдженими є два: чорний і білий. При цьому перший тип стійкий до ультрафіолету через добавки, яка є в його складі.
У всіх виробах застосовується спеціальний замок, який дозволяє пластиковому хомута-стяжки знаходитися в закритому стані, утримуючи дроти. Конструкція даного виробу передбачає його разове використання. Вдруге вони не можуть застосовуватися, так як цей тип з'єднання нерозбірними. При цьому слід відзначити міцність хомутів на розрив – вона досить висока, а тому дозволяє утримувати проводу або кабелю досить надійно.
Використовуватися стяжки для проводів можуть при температурі від мінус десяти градусів до плюс п'ятдесяти. Міцність на розрив – 14-60 кілограм.

Особливості

Пластмасові стяжки від RS Group company мають багато альтернативних назв. Виготовляються з поліаміду, який відрізняється:

  • Міцністю. Такий хомут може витримати навантаження значно більші, ніж хомут із звичайного пластику.
  • Стійкістю до низької і високої температури.
  • Пластичністю. Зламати такий виріб досить складно, воно може тільки розтягуватися.
  • Не горять.
  • Вологостійкі. Можуть використовуватися в умовах підвищеної вологості, не втрачаючи своїх початкових характеристик.

Сфера використання

Монтажні стяжки можуть застосовуватися для:

  • Прокладки невеликих по діаметру труб.
  • Прокладки проводу або кабелю.
  • Упаковки товару, в тому числі і продуктів харчування.
  • Кріплення ілюмінації, реклами і інших конструкцій.

Кабельні стяжки можна купити в RS Group company. Вся продукція відповідає ГОСТам і нормам, а також відрізняється якістю. У компанії знайдуть індивідуальний підхід до кожного клієнта, запропонують оптимальні умови оплати.
Після придбання стяжок в компанії RS Group company будь-яка робота по прокладанню комунікацій буде зроблено швидко і якісно. Якщо виникнуть труднощі з вибором, ви завжди можете розраховувати на допомогу консультантів, які вже чекають ваших заявок. Не втрачайте час та звертайтеся за вказаними на сайті контактам. Ціна на кабельні стяжки демократична і доступна для кожного, в цьому ви зможете переконатися самі.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner