Кошик
291 відгук
+380 (67) 574-11-01
RS Group company

Штирьові наконечники плоскі з ізоляцією DBV

Тип наконечника: штировий (штифтовий) плоский з ізоляцією.

Призначення: для окінцювання багатодротяних мідних провідників і їх приєднання до електротехнічним пристроїв з контактними групами, обладнаними притискними пластинами.

НЕ рекомендується застосовувати штирові плоскі наконечники в контактних групах пристроїв, в яких фіксація наконечника здійснюється за рахунок його притискання торцевою поверхнею гвинта, а не притискною пластиною.

Матеріал: наконечник - латунь з покриттям, ізоляція - ПВХ.

Сертифікація в Україні: добровільна сертифікація (не підлягає обов'язковому декларуванню) згідно вимог ДСТУ EN 60947-1:2017.

Метод монтажу: обпресовування (обтискається тільки хвостовий фланець наконечника).

Температура експлуатації: від -40 до +80 С°.

Напруга номінальна: 400В.

Одиниця виміру (мін. норма відвантаження): упаковка 100 штук.

  • Кожен штировий наконечник DBV розрахований на діапазон перерізів проводів (див. в таблиці), що дозволяє використовувати менше номіналів наконечників для окінцювання провідників всіх перерізів від 0,5 до 6 мм².
  • Штифтові наконечники плоскі мають контактну частину в формі довгої прямокутної площинки, яка при фіксації в контактній групі з притискними пластинами, збільшує площу контакту.
  • Ізольований наконечник DBV має колір ізоляції згідно міжнародної системи кольорового маркування діапазонів номінальних перерізів провідників. Кожен діапазон позначається своїм кольором.
  • Металева частина наконечника має покриття (зовні і всередині) для захисту від процесів окислення наконечника і жил проводу після обпресування.
  • Пластикові фланці наконечників виготовлені з досить міцного і пластичного матеріалу. Обпресовування проводиться поверх пластикового фланця, який при цьому деформується, але зберігає свою цілісність і міцно тримається на наконечнику.
  • Металева частина, виготовлена ​​з латуні, забезпечує наконечнику більшу стійкість до згинання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner