Кошик
288 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 08:30 найближчого робочого дня (завтра, 15.07).

+380 (67) 574-11-01
RS Group company

Силові роз'єми

Силові роз'єми – промислові коннектори ручного з'єднання циліндричні, внутрішнього об'ємного монтажу, з'єднують ланцюга з навантаженням 16А, 32А і 63А напругою 220 і 380 вольт. Силові з'єднувачі налічують 3, 4 або 5 контактів.

В залежності від кількості та типу контакти бувають наступних видів: 2P+E, 3P+E і 3P+N+E, де P позначає полюс, E – контакт заземлення і N – нуль. Тип корпусу силових роз'ємів – вилка або розетка.

Перша цифра в маркуванні означає тип корпусу: 0 - вилка переносна; 1 - розетка стаціонарна; 2 - розетка переносна; 3 - розетка фланцева; 4 - розетка фланцева похила; 5 - вилка стаціонарна. Силові роз'єми є вологозахищеними і мають різну ступінь захисту.

Позначення IP67 вказує, що роз'єми можна короткочасно занурювати у воду на глибину до 1 м, а IP44 допускає потрапляння бризок води з будь-якого напрямку.

Силові роз'єми знаходять застосування в більшості галузей. Їх використовують у промисловості, будівництві, транспорті, концертних і кінознімальних майданчиках (підключення теле-, аудіо-, відеоапаратури). Вони необхідні, де важлива надійність і простота підключення до джерела живлення.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner