Кошик
288 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 08:30 найближчого робочого дня (завтра, 15.07).

+380 (67) 574-11-01
RS Group company

Інструмент для опресування наконечників і конекторів з ізоляцією

Призначення: для обтиску кабельних наконечників, конекторів і гільз з'єднувальних, з частковою і повною ізоляцією (за винятком трубчастих наконечників).

Матеріал: Корпус – сталь двошарова, механізм – сталь, руків'я – пластик з матовою поверхнею (мінімізує можливість ковзання).

Температури експлуатації: від -30 до + 60 С°.

Тип матриць: Знімні матриці (кріплення на двох гвинтах). Усередині однієї серії інструментів (HS, SN) різні моделі мають взаємозамінність матриць.

Матриці даного виду інструментів мають однобічну направленість.

Положення наконечника в матриці чітко визначено конструкцією тисної поверхні, в якій є виступи різної висоти, ідентично конструкції ізольованих хвостовиків.

  • Всі інструменти для наконечників і конекторів з ізоляцією мають храповий механізм, що попереджає передчасне послаблення і розкриття матриць (до повного завершенння обтиску), відповідно недоопресування наконечника.
  • Також даний механізм оснащений системою регульованого розблокування, яке в разі необхідності, дозволяє розблокувати механізм і розвести матриці до закінчення опресовування.
  • Інструменти мають регулятор зусилля тиску матриць.
  • Забороняється працювати інструментом з проводами, що знаходяться під напругою.
  • Інструменти для ізольованих наконечників і конекторів не призначені для опресовування трубчастих (втулкових) наконечників.
  • Інструментом для наконечників з ізоляцією обтискається лише ізольований фланець наконечника, всередині котрого знаходиться металева хвостова частина.
  • Матриці інструментів для ізольованих наконечників і конекторів мають чітку направленість, якої необхідно дотримуватись в процесі обпресовування.
  • Завжди слід правильно вибирати номінал матриці, виходячи з перерізу проводу і наконечника, а також візуально контролювати результат опресовування.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner