Кошик
288 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 08:30 найближчого робочого дня (завтра, 15.07).

+380 (67) 574-11-01
RS Group company

Муфти з'єднувальні на кабель з пластмасовою ізоляцією до 35кВ

З'єднувальні муфти 35ПСТпО для екранованого одножильного кабелю з пластмасовою ізоляцією на напругу до 35кВ Експлуатація муфт допускається при температурі навколишнього повітря від -50° С до +50° С.

Муфти кабельні термонасадкові

На сьогоднішній день ринок кабельної арматури дуже насичений. На ньому представлена в широкому діапазоні продукція як зарубіжних, так і вітчизняних виробників. Дуже широкий вибір кабельних муфт. Найбільш зручні і універсальні -  муфти кабельні термонасадкові. Вони володіють  високою якістю і подальшої послемонтажной міцністю.

Муфти кабельні термонасадкові мають ряд переваг перед іншими видами муфт. Можливість створювати муфти кабельні термонасадкові з наперед заданими властивостями, такими як електрична провідність, стійкість до впливів зовнішнього середовища, теплостійкість і т. д.

Муфти кабельні термонасадкові можуть виконувати не тільки ізоляційні функції, але і антитрекинговые. Крім того вони здатні вирівнювати напруженість електричного поля, що дозволяє вирішити проблеми, що виникають при обробленні кабелю та подальшої його експлуатації.

Основа кабельних термоусаджуваних муфт - високотехнологічні полімери, які забезпечують довговічність, еластичність і міцність термоусаджуваних муфт.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner