Кошик
291 відгук

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 08:30 найближчого робочого дня (сьогодні).

+380 (67) 574-11-01
RS Group company

Штирьові наконечники круглі з ізоляцією PTV

Тип наконечника: штирьовий (штифтовий) круглий з ізоляцією.

Призначення: для окінцювання багатодротяних мідних провідників і їх приєднання до контактних груп електротехнічних пристроїв з отворами малих діаметрів.

НЕ рекомендується застосовувати штирьові круглі наконечники в контактних групах пристроїв, в яких фіксація наконечника здійснюється за рахунок його притискання торцевою поверхнею гвинта, а не притискною пластиною.

Матеріал: наконечник - латунь з покриттям, ізоляція - ПВХ.

Сертифікація в Україні: добровільна сертифікація (не підлягає обов'язковому декларуванню) згідно вимог ДСТУ EN 60947-1:2017.

Метод монтажу: опресовування (обтискається тільки хвостовий фланець наконечника).

Температура експлуатації: від -40 до + 80 С°.

Напруга номінальна: 400В.

Одиниця виміру (мін. норма відвантаження): упаковка 100 штук.

  • Штифтові наконечники PTV можуть називати наконечник-голка, так як вони мають контактну частину, що віддалено нагадує тонкий штир круглий в перетині.
  • Штирьові круглі наконечники є відмінним рішенням там, де ввідні отвори контактних груп пристроїв менше в діаметрі, ніж підмикний кабель.
  • Кожен штирьовий круглий наконечник розрахований на діапазон перерізів проводів (див. в таблиці), що дозволяє використовувати менше номіналів наконечників для окінцювання провідників всіх перерізів від 0,5 до 6 мм².
  • Ізольований наконечник PTV має колір ізоляції згідно міжнародної системи кольорового маркування діапазонів номінальних перерізів провідників. Кожен діапазон позначається своїм кольором.
  • Металева частина наконечника має покриття (зовні і всередині) для захисту від процесів окислення наконечника і жил проводу після обпресування.
  • Пластикові фланці наконечників виготовлені з досить міцного і пластичного матеріалу. Обпресовування проводиться поверх пластикового фланця, який при цьому деформується, але зберігає свою цілісність і міцно тримається на наконечнику.
  • Металева частина, виготовлена ​​з латуні, забезпечує наконечнику більшу стійкість до згинання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner