Кошик
252 відгуків
+380 (67) 574-11-01
RS Group company

Втулкові наконечники (трубчасті, гільзові) з ізоляцією для двох проводів ТІ

Для окінцювання мідних проводів і кабелів;

Тип наконечника: трубчастий з ізоляцією для двох проводів.

Призначення: для окінцювання багатодротяних мідних провідників з фіксацією одночасно двох проводів в одному наконечнику.

Матеріал: втулка - мідь з покриттям, ізоляція - ПВХ.

Сертифікація в Україні: добровільна сертифікація (не підлягає обов'язковому декларуванню) згідно вимог ДСТУ EN 60947-1:2017.

Метод монтажу: обпресовування (обтискається тільки металева частина наконечника).

Температура експлуатації: від -40 до +80 С°.

Напруга номінальна: 400В.

Одиниця виміру (мін. норма відвантаження): упаковка 100 штук.

  • Даний тип відрізняється від звичайних трубчастих наконечників діаметром гільзи, розрахованим на сумарний переріз двох проводів, а також розміром і формою ізоляції.
  • Мідні гільзи трубчастих наконечників для двох проводів мають високу пластичність, ефективно зпресовуються з мідними жилами проводів, витісняючи зсередини повітря.
  • Пластиковий фланець має в перерізі прямокутну форму з розмірами, розрахованими щоб вмістити два проводи відповідного перерізу разом з ізоляцією.
  • Вся лінійка наконечників трубчастих ТЕ має колір ізоляції згідно німецького кольорового маркування. Більшість наконечників в цій лінійці також поставляються і в додаткових колірних рішеннях (див. в таблиці).
  • Мідна втулка має покриття (зовні і всередині) для захисту від процесів окислення наконечника і жил проводу після обпресування.
  • У місці стикування з ізолюючою манжетою втулка розвальцьована, що полегшує процес введення в неї багатодротяних мідних жил.
  • Введення проводу в наконечник також спрощується конусною конструкцією ізолюючої манжети.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner