Кошик
293 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 08:30 найближчого робочого дня (завтра, 22.07).

+380 (67) 574-11-01
RS Group company

Розрізні коннектори і наконечники

Коннектори розрізні для кабелю встановлюються обпресуванням або паянням.

В даному розділі зібрані наконечники і коннектори за двома основними ознаками:

1) Виготовляються з латуні;

2) Мають «розрізну» хвостову частину.

Винятком є наконечники з підрозділу «Клеми пелюсткові кільцеві». Вони мають власну геометрію.

Застосування кабельних наконечників і коннекторів. Кабельні розрізні коннектори і наконечники.

Коннектори розрізні для кабелю встановлюються обпресуванням або паянням.

В даному розділі зібрані наконечники і коннектори за двома основними ознаками: 

1) Виготовляються з латуні; 

2) Мають «розрізну» хвостову частину. 

Виключенням є наконечники з підрозділу «Клеми пелюсткові кільцеві». Вони мають власну геометрію.

Сірий – це сплав двох металів: міді і цинку. Завдяки міді він володіє хорошою токопроводимостью, а присутність цинку надає цьому твердість сплаву (мідь в чистому вигляді м'який метал), і відносну стійкість до окислення. Завдяки жорсткості латунні наконечники і коннектори при своїх відносно малих розмірах витримують досить пристойні механічні навантаження. А за рахунок стійкості до окислення, вони не вимагають додаткового покриття (лудіння). 

латунні Наконечники розрізні.

З латунних розрізних наконечників найпоширеніший вид - це наконечники кільцеві. Сфера їх застосування дуже широка. Нам зараз не представляється можливим перерахувати всі вироби та пристрої, в яких застосовуються і можуть застосовуватися кільцеві наконечники, виконані з латуні. 

Вилочні розрізні латунні наконечники - це більш специфічний вигляд. Сфера їх застосування набагато вужче, ніж у кільцевих наконечників. Як правило, вилочні наконечники застосовуються там, де неможливо або утруднено застосування кільцевих наконечників. Контактна частина вилочного наконечника вставляється в призначений для цього отвір контактної групи і затискається притискною пластиною або капелюшком болта.

Коннектори латунні розрізні, автомобільні конектори. 

Коннектори розрізні латунні діляться на два основних види: плоскі і круглі.

Плоскі коннектори – це дуже поширений вид. Плоские разрезные коннекторы широко применяются для соединения различных проводов и для подсоединения проводов к различным устройствам. Основным техническим параметром, который определяет разделение плоских коннекторов на подвиды – это стандарт ширины коннекторной части. Таких стандарта три: 2,8 мм, 4,8 мм и 6,3 мм. Самым распространенным из них является «6,3». Коннекторы именно этого стандарта часто называют – автомобільні коннектори або автомобільні наконечники.

Круглі коннектори – менш поширений вид. Застосовуються круглі коннектори для тих же цілей, що і плоскі, але сфера їх застосування набагато вужче, ніж у плоских.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner