Кошик
293 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 08:30 найближчого робочого дня (завтра, 22.07).

+380 (67) 574-11-01
RS Group company

Інструмент для зняття ізоляції та зачищення проводів

Призначення: для зняття ізоляції з електричних проводів. 

Увага: інструмент FS-D3 не призначений для зняття зовнішньої ізоляції (оболонки) кабелів, а тільки для індивідуальної ізоляції проводів. Інші моделі можуть знімати зовнішню оболонку тільки з кабелів плоского типу.

При спробі зняття оболонки з кабелів круглого типу інструмент може вийти з ладу або пошкодити проводи всередині кабелю.

Всі значення діапазонів перерізів проводів, на які розраховані інструменти, вказані в розрахунку на окремі електричні проводи з їхньою індивідуальною ізоляцією, а не на кабель (набір проводів в загальній оболонці).

Стріпери тм Takel можуть застосовуватися для часткового зняття ізоляції з проводів (ізоляція проводу надрізається і зміщується вздовж проводу без видалення).

Температури експлуатації: від -30 до +60 С °.

 • Всі інструменти для зняття ізоляціїl є автоматичними.  Це означає, що під час зняття ізоляції, інструмент сам підлаштовується під діаметр проводу (в межах свого робочого діапазону).

Інструменти також мають засоби додаткового налаштування, які дозволяють підлаштовувати (перенастроювати) механізми у випадках, коли це може знадобитися:

 1. Для роботи з проводами малих / великих діаметрів;
 2. В умовах знижених / підвищених температур монтажу;
 3. При роботі з проводами з дуже м'якою / твердою ізоляцією.

Також, механізм інструменту міг попередньо піддаватися налаштуванню, і відповідно вимагає перенастроювання для нормальної роботи в своєму діапазоні.

Додаткове налагодження являє собою ослаблення або посилення тиску в механізмі інструменту. В інструменті FS-D3 це регулятор, розташований зверху на корпусі, і пересувається вперед і назад, а в інших моделях - це гвинти з круглими руків'ями, що містять насічки.

 • У моделі стріпера FS-D3 уведення проводу здійснюється з торця інструменту. Це є перевагою даної моделі, яка допомагає якісно зачищати проводи в умовах обмеженого простору, особливо коли проводи знаходяться в отворах в стіні, всередині підрозетників, монтажних і розподільних коробок.
 • В інших моделях інструментів, введення проводу здійснюється збоку механізму перпендикулярно до корпусу інструменту (з одного боку).
 • Інструмент FS-D3 має повністю пластиковий корпус, який підвищує ступінь безпеки робіт в умовах відкритих струмопровідних деталей, а також проводів всередині підрозетників і коробок, які можуть перебувати під напругою.
 • Інші моделі стріперів мають металеві механізми і пластикові прогумовані руків'я, які зменшують ймовірність ковзання.
 • Всі інструменти для зняття ізоляції також роблять різання проводів.
 • Інструмент FS-D3 має лезо, розташоване в спеціальному отворі в передній нижній частині інструменту. Інші моделі інструментів мають заточені пруги на внутрішній стороні руків'я, які виконують роль лез для різання проводів.
 • Інструменти HS-D1, HS-D2, HS-731 також можуть обпресовувати деякі види наконечників і конекторів, але ми рекомендуємо використовувати дані інструменти для обпресовування тільки якщо відсутній спеціалізований обпресувальний інструмент. Для серійного обтиску наконечників і конекторів дані інструменти не підходять.

Інструмент HS-D1 може застосовуватися для несерійного обпресовування:

 1. Наконечники та конектори розрізні латунні перерізом від 0,5 до 2,5 мм²;
 2. Наконечники і гільзи без ізоляції перерізом від 0,5 до 6 мм²;
 3. Наконечники та конектори з ізоляцією перерізом від 0,5 до 6 мм².

Інструменти HS-D2 і HS-731 можуть застосовуватися для несерійного обпресовування:

 1. Наконечники і гільзи без ізоляції перерізом від 0,5 до 6 мм²;
 2. Наконечники та конектори з ізоляцією перерізом від 0,5 до 6 мм².
 • Всі моделі стріперів крім інструменту HS-731 мають регульовані обмежувачі довжини різу, за допомогою яких можна виставляти необхідну довжину зачищення проводів.
 • Забороняється працювати інструментом з проводами, що знаходяться під напругою.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner