Кошик
288 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 08:30 найближчого робочого дня (завтра, 15.07).

+380 (67) 574-11-01
RS Group company

Інструмент для опресування трубчатих наконечників

Призначення: для опресування втулкових (трубчастих, гільзових) наконечників (незалежно від наявності ізоляції). 

Для обпресування трубчастих наконечників для двох проводів рекомендується застосовувати інструменти з цанґовими механізмами (серія HSC і інструменти REL-410, 516, 616, 716, 816 тм Reliance). 

Матеріал: Корпус – сталь двошарова, механізм – сталь, руків'я – пластик з матовою поверхнею (мінімізує можливість ковзання).

Температури експлуатації: від -30 до + 60 С°.

Тип матриць: Знімні матриці (кріплення на двох гвинтах). Усередині однієї серії інструментів (HS, SN) різні моделі мають взаємозамінність матриць.

  • Всі інструменти для обпресовування трубчастих наконечників тм Reliance (крім серії "PZ") мають заскочний механізм, що попереджає передчасне послаблення і розкриття матриць (до повного завершенння обтиску), відповідно недообпресування наконечника. 
  • Також механізм оснащений системою регульованого розблокування, яке в разі необхідності, дозволяє розблокувати механізм і розвести матриці до закінчення обпресовування.
  •  Інструменти (крім серії "PZ") мають регулятор зусилля тиску матриць.
  •  У всіх інструментах (крім інструменту REL 616) провід з наконечником заводиться в матрицю збоку під прямим кутом до площини інструменту, а в інструменті REL 616, введення проводиться в торець передньої частини інструменту в площині самого інструменту. Ця унікальна характеристика інструменту REL-616 дозволяє використовувати його в місцях з обмеженим простором, де використання інших інструментів утруднено.
  •  Забороняється працювати інструментом з проводами, що знаходяться під напругою.
  •  Інструментом для трубчастих (втулкових) наконечників обтискається лише гільза наконечника. Ізоляція обтиску не підлягає.
  •  Завжди слід правильно вибирати номінал матриці, виходячи з перерізу проводу і наконечника, а також візуально контролювати результат обпресовування.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner