Кошик
254 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 08:30 найближчого робочого дня (завтра, 24.04).

+380 (67) 574-11-01
RS Group company

Інструмент опресувальний багатофункціональний

Призначення: для обтиску двох-трьох типів кабельних наконечників, конекторів і гільз з'єднувальних, завдяки застосуванню комбінованих або змінних матриць.

Матеріал: Корпус – сталь двошарова, механізм – сталь, рукоятки – пластик з матовою поверхнею (мінімізує можливість ковзання).

Температури експлуатації: від -30 до +60 С°.

Тип матриць: Знімні або комбіновані матриці.

  1. Матриці (або частини матриць) інструментів мають однобічну направленість.
  2. В усіх інструментах даного виду (крім інструменту HS-202B) матриці знімні.
  • Всі інструменти багатофункціональні (крім HS-202B) мають храповий механізм, що попереджає передчасне послаблення і розкриття матриць (до повного завершенння обтиску), відповідно недообпресування наконечника.
  • Також даний механізм оснащений системою регульованого розблокування, яке в разі необхідності, дозволяє розблокувати механізм і розвести матриці до закінчення опресовування.
  • Інструменти (крім HS-202B) мають регулятор зусилля тиску матриць. Інструмент HS-202B має спрощену конструкцію, призначений для побутового застосування и не рекомендований для серійного використання.
  • Забороняється працювати інструментом з проводами, що знаходяться під напругою.
  • Матриці (або частини матриць) багатофункціональних інструментів мають чітку направленість, якої необхідно дотримуватись в процесі опресовування.
  • Завжди слід правильно вибирати номінал матриці, виходячи з перерізу проводу і наконечника, а також візуально контролювати результат обпресовування.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner