Кошик
252 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 08:30 найближчого робочого дня (сьогодні).

+380 (67) 574-11-01
RS Group company

Інструмент для затягування хомутів

Призначення: для зручного і якісного монтажу пластикового і металевого нероз'ємного кабельного стягача.

Монтаж пластикових і металевих кабельних хомутів являє собою затягування хомута до необхідної межі і обрізання надлишку хвостової частини, в тому місці, де вона виходить з головки хомута.

Такий інструмент значно підвищує зручність і якість монтажу кабельного стягача в порівнянні з ручним монтажем, особливо у важкодоступних місцях.

Інструменти для кабельних хомутів виконують повний цикл монтажу стягача (затягування і обрізання хомутів), за винятком моделі TG-100, яка має спрощену конструкцію, і може тільки затягувати хомути (без обрізання надлишку).

Температури експлуатації: від -30 до +60 С °.

1. Для кабельних стягачів, виготовлених з пластику:

  • Модель інструменту TG-100 має просту конструкцію, але її перевагою є малі розмір і вага, а також корпус, виконаний повністю з пластику, що підвищує безпеку при роботі з електричними проводами;
  • Модель HS-519 є самим надійним інструментом для монтажу пластикових хомутів (має найбільший ресурс), і оснащений двома важелями. Великим важелем приводиться в дію механізм затягування кабельного стягача, а при натисканні на малий важіль інструмент робить обрізання надлишку хомута.
  • Інструмент HS-600A має низку переваг:
  1. інструмент є повністю автоматичним (затягує хомут і обрізає надлишок натисканням тільки на один важіль).
  2. має комбінований корпус (деталі механізмів виготовлені з металу, а руків'я з пластику).
  3. має регулятор додаткового налаштування, завдяки якому можна підлаштувати інструмент для роботи з тонкими / товстими хомутами.  У рукоятки інструменту є оглядовий отвір, в якому при прокручуванні регулятора змінюються цифри від «0» до «3».  Рекомендується така налагода інструменту, при якій для найтонших стягачів механізм повинен бути налаштований на цифру «0», а при збільшенні товщини хомутів потрібно міняти налаштування в сторону збільшення цифри.

2. Для кабельних стяжок, виготовлених з металу:

  • Інструмент HS-601 виконує затягування хомута за допомогою натискань на рукоятки, а обрізання надлишку за допомогою підняття важеля. Дана модель має міцну і надійну конструкцію. Також його перевагою є діапазон ширини стягачів, з якими він може працювати (4,6 - 12 мм);
  • Інструмент HS-602 виконує обрізання надлишку автоматично після затягування хомута до необхідної межі. Також він має регулятор додаткового налаштування, завдяки якому можна підлаштувати інструмент в залежності від товщини кабельного стягача.

При використанні інструментів, що мають металеві корпуси, для монтажу кабельних стягачів на електричні проводи, потрібно бути особливо обережними. У момент монтажу проводи повинні бути не під напругою.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner