Кошик
252 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 08:30 найближчого робочого дня (сьогодні).

+380 (67) 574-11-01
RS Group company

Насоси гідравлічні для електромонтажних інструментів

Призначення: Гідравлічні насоси призначені для нагнітання тиску мастила у виконувальному інструменті використовуючи механічний привід (ручний та ножний) а також електричний. У свою чергу ручні гідравлічні насоси можна розділити на одношвидкісні та двошвидкісні (за кількістю режимів роботи).

Гідравлічні насоси універсальні та підходять для роботи з різними інструментами, що виконують:

- Опресувальні інструменти.

- Інструменти для пробивання отворів, різання шин, а також шиногиби.

- Інструменти для різання кабелю.

- Домкрати.

Всі насоси та станції призначені для створення максимального тиску 700 бар (70 мПа).

При виборі насоса найголовнішою характеристикою та критерієм можна вважати: Об'єм бака гідравлічного насоса. (необхідно щоб об'єм гідроциліндра інструменту був менше обсягу бака насоса, що підключається до нього), і так само витрата мастила в 1-м/2-м режим роботи (у випадку з двошвидкісними насосами).

  • Двошвидкісні насоси рекомендуються для вирішення завдань, де циліндр повинен висуватися якнайшвидше, а також, де потрібні великі об'єми мастила (наприклад, установки з декількох інструментів, що виконують работу).
  • Насоси тм Такел оснащені двома зворотними клапанами, що забезпечують рівномірну подачу масла в гідроциліндр використовуваного обладнання.
  • Гвинт циліндра є невід'ємною частиною всіх ручних та ножних насосів, він забезпечує повернення мастила з гідроциліндра та всіх допоміжних компонентів (РВК та КГР) назад у бак гідравлічного насоса.
  • Вбудований захисний клапан захищає від надмірного тиску.

Станція гідравлічна з ножним електроприводом СР-63B-2 створена на базі електричного двигуна потужністю 0,75 кВт. Під час експлуатації підключається до електромережі з напругою струму 240 В (50 Гц). Обладнаний педаллю. Має також можливість ручного управління. Для зручного транспортування гідростанції конструкцією передбачено рукоятку.

Робоча температура від +10 до +50 °С.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner