Кошик
252 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 08:30 найближчого робочого дня (сьогодні).

+380 (67) 574-11-01
RS Group company

Конектори вологозахищені швидкороз'ємні SP-16 ТА SP-20

Тип конектора: SP, герметичний, швидкороз'ємний, штепсельний.

Призначення: для оперативної організації пило- та вологозахищених швидкороз'ємних з'єднань електричного кабелю стаціонарного або переносного типу.

Матеріал: контакти - латунь з напиленням золота; корпус - поліамід 66 самозгасний (індекс горючості 94v0).

Сертифікація в Україні: добровільна сертифікація (не підлягає обов'язковому декларуванню) згідно вимог ДСТУ EN 60947-1:2017.

Для кабелю діаметром: 4 - 8 мм.

Напруга номінальна (АС): 250В.

Напруга на пробиття (АС): 1500В.

Температури експлуатації: від -40 до + 105 С°.

Метод монтажу: дроти з'єднуються з контактами методом лютування. Кабель фіксується в конекторі переносного типу за допомогою гермовводу на кінці конектора.

Ступінь захисту: IP-68 (за умови коректного установлення).

Кількість циклів змикання-розмикання: 500.

Одиниця виміру: комплект (пара).

Варіанти виконання: роз'єм SP-16 складається з двох відповідних частин:

1. Штекер "тато" - має виконання переносної вилки з контактними шпинями і додатковими елементами герметизації і фіксації кабелю.

2. Розетка "мама" - має два варіанти виконання:

 - стаціонарне гніздо - конструктивно призначене для установлення на металевих і пластикових поверхнях через отвори в них;

 - переносне гніздо - має аналогічну конструкцію зі стаціонарним, але додатково обладнано зовнішнім кожухом з гермовводом на кінці.

  • У стандартну комплектацію герметичного роз'єму SP-16 входить вилка і гніздо в стаціонарному виконанні. Для отримання гнізда переносного виконання, потрібно окремо придбати кожух для SP-16, що складається з зовнішнього корпусу і кабельного уводу.
  • Контакти роз'ємів серії SP виготовлені з латуні і покриті технічним золотом, що забезпечує найкращу електропровідність.
  • Герметичність і фіксація роз'єму SP-16 забезпечується кабельними уводами на зовнішніх кожухах, кількома ущільнювальними елементами і пластиковою мутрою, між двома частинами роз'єму.
  • Роз'єм "мама" також комплектується захисною кришкою, яку можна використовувати, щоб захистити внутрішність гнізда від пилу і вологи, коли воно залишається без з'єднання зі штекером.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner