Кошик
254 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 08:30 найближчого робочого дня (завтра, 24.04).

+380 (67) 574-11-01
RS Group company

Конектори MC-4 для сонячних панелей

Тип конектора: швидкороз'ємний, ізольований, герметичний парний роз'єм.

Призначення: для підключення сонячних панелей до електричних кіл, з отриманням швидкороз'ємних з'єднань, з підвищеним рівнем захисту від механічних пошкоджень і різних факторів навколишнього середовища. Також можуть застосовуватися для з'єднання звичайних електричних проводів.

Матеріал: контакти - мідь з лудінням, корпус - полікарбонат, ущільнювачі - силікон.

Горючість: UL94-v0 (пригнічує процес горіння).

Робочі температури: від -40 до +90°С.

Температура монтажу: від -10°С.

Напруга номінальна: 1000В (DC)

Сила струму номінальна: 30А.

Опір контактів: ≤ 0.5mΩ.

Клас безпеки: 2.

Зусилля висмикування: ≥ 50Н.

Ступінь захисту від попадання вологи і твердих частинок: IP-67.

Метод монтажу: контакти - обпресовування.

Сертифікація в Україні: добровільна сертифікація (не підлягає обов'язковому декларуванню) згідно вимог ДСТУ EN 60947-1:2017.

Одиниця виміру (мін. норма відвантаження): комплект (пара).

  • МС4 в зборі являє собою два окремих вироби, один з яких має маркування «-», а інший маркування «+». Кожен з цих елементів конектора є закінченим виробом, так як може з'єднуватися не тільки з іншим (відповідним) виробом, а й з розгалужувачами, що мають ідентичні контактні частини.
  • Корпус конектора виготовлений з полікарбонату, що забезпечує високу стійкість до механічних пошкоджень і підвищених температур.
  • Конектор МС-4 призначений для зовнішнього установлення і має досить високу стійкість до УФ випромінювання, підвищеної вологості і перепадів температур.

Для забезпечення ступеня захисту IP-67 необхідно, щоб номінальний діапазон перетинів конектора був правильно підібраний для конкретного перерізу проводу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner