Кошик
288 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 08:30 найближчого робочого дня (завтра, 15.07).

+380 (67) 574-11-01
RS Group company

Наконечники для автоматичних вимикачів мідно-луджені

Тип наконечника: силовий наконечник з вузькою площинкою (для контактних груп з обмеженою шириною). 

Призначення: для окінцювання мідних проводників і приєднання їх до силових автоматичних вимикачів.

Матеріал: мідь марки М1.

Покриття: олово + вісмут.

Сертифікація в Україні: добровільна сертифікація (не підлягає обов'язковому декларуванню) згідно вимог ДСТУ EN 60947-1:2017.

Метод монтажу: обпресовування.

Одиниця виміру (мін. норма відвантаження): штука.

  • Мають отвори в контактних площинках для фіксації за допомогою гвинтів, якими обладнані контактні групи силових автоматичних вимикачів.
  • Подовжена хвостова частина наконечника для надійної фіксації на проводі.
  • Конструкція контактної площинки забезпечує більшу площу контакту, і при цьому дозволяє застосовувати їх в контактних групах з обмеженою шириною.
  • Поєднання високих показників пластичності і механічної  міцності міді марки М1 полегшує процес обпресовування і забезпечує надійну фіксацію наконечника на проводі.
  • Висока електропровідність міді і покриття на основі олова.
  • Внутрішній діаметр хвостовиків розрахований для окінцювання мідних провідників 1, 2 і 3 класів гнучкості. Така конструкція забезпечує відповідність розмірам гексагональних матриць обпресовувального інструменту, а також мінімізує ризики пошкодження наконечників і неправильного обпресовування, пов'язані з неточною відповідністю діаметрів проводу і наконечника одного номіналу. 

Якщо використовується кабель 4, 5 і 6 класів гнучкості, рекомендуєтся вибирати наконечники на один номінал більше номіналу проводу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner