Кошик
254 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 08:30 найближчого робочого дня (завтра, 24.04).

+380 (67) 574-11-01
RS Group company

Інструмент гідравлічний для різання арматури

Призначення: інструмент для різання арматури гідравлічний НБГ призначений для різання сталевих болтів, гвинтів, дроту і прутків і арматури з низьковуглецевої сталі а також для перекушування запірно-пломбувальних пристроїв складів, сховищ, залізничних вагонів і при проведенні рятувальних робіт.

Особливості конструкції: ножиці складаються з посиленої С-подібної робочої голови, гідроциліндра із вбудованим плунжерним насосом, рукояток та змінних лез.

При перевищенні допустимого зусилля різання спрацьовує запобіжний клапан (механізм автоматичного скидання тиску), при скиданні тиску поворотна пружина повертає поршень у вихідне положення.

  • За рахунок інтегрованої гідравлічної системи інструменту (вбудований насос) створюється високий тиск, який дозволяє виконувати різання витрачаючи на це мінімум зусиль і надаючи інструменту більшої мобільності.
  • Безлюфтова посадка лез із напрямною штока.

Увага: діапазон температури експлуатації виробу -15...+40С. Якщо інструмент перебував у середовищі з температурою нижче -15С, перед початком робочого процесу його потрібно витримати 3 години в температурі вище +10. В іншому випадку можливе витікання олії в сальникових ущільненнях, що не стосується гарантійних випадків.

Перед початком різання переконайтеся, що габаритні розміри прутка, болта або арматури знаходяться в допустимих межах, після завершення різання не створювати додатковий тиск.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner