Корзина
89 отзывов
+380504237565
+380675437565
RS Group company
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
  • RS Group Company
  • Статьи
  • Основні переваги та відмінності AsXSn від звичайних дешевих аналогів

Основні переваги та відмінності AsXSn від звичайних дешевих аналогів

Основні переваги та відмінності AsXSn від звичайних дешевих аналогів

AsXSnСамонесучий ізольований провід AsXSn  – це самонесучий ізольований провід (в народі СІП). Але потрібно знати що є багато видів СІПа які відрізняються між собою своїми основними характеристиками. Підведення електричної мережі це дуже важлива частина будівництва та ремонту тому ми з впевненістю говоримо: «це повинен знати кожен!».

Самонесучий ізольований провід AsXSn – це система скручених в жгут фазних та нульового провідників, в ізоляції із зшитого поліетилену світло стабілізованого поліетилену (ця технологія забезпечує стійкість до ультрафіолету і є необхідною при використанні проводів під дією сонячного випромінювання). Даний провід не потребує додаткового несучого елемента. Висока надійність лінії забезпечується застосуванням негорючої ізоляції проводів (літера «n» у маркуванні).

Основні переваги та відмінності AsXSn від звичайних дешевих аналогів:

-  Ізоляція виготовлена із зшитого поліетилену. Цим забезпечується стійкість проводу до ультрафіолетового випромінювання та стійкість до температурних перепадів як при монтажі так і при експлуатації. Ізоляція при цьому не тріскається. Цей поліетилен не вбирає води тому алюміній, під ізоляцією, не окислюється і не втрачає свої провідникових властивостей (нагадаємо, що ПВХ ізоляція вбирає воду у 10 разів більше ніж поліетилен).

-  Матеріал струмопровідної жили це чистий алюміній. (в дешевих проводах використовуються результати переробки алюмінієвих виробів і це погіршує їх провідникові властивості).

-  Кожна бухта проводу перевіряється на відсутність мікротріщин шляхом занурення у воду на глибину до 1 метра і підключенням напруги 1 кВ.

-  Провід виготовляється на Європейському обладнанні з лазерним методом контролю площі поперечного перерізу.

-  Мінімальний строк служби проводу AsXSn 25 років!

 

Декілька порад при виборі СІПа:

1)  Вибирайте провід з ізоляцією із зшитого поліетилену (такі проводи прослужать в рази довше).

2)  Спробуйте позгинати провід довжиною 50 – 70 см. Ви не повинні чути тріску. Якщо провід тріщить це свідчить про виникнення мікротріщин. Отже при монтажі ізоляція буде пошкоджена. Це викликає процес потрапляння вологи у проміжок між ізоляцією та провідником, що у свою чергу призводить до зменшення строку служби провода.

3)  Звертайте увагу на переріз проводу, струмопровідна жила повинна максимально щільно прилягати до ізоляції. Алюмінієві провідники в межах однієї жили також повинні бути якомога щільними.

 

http://volt.zt.ua/index.php?do=static&page=catp_1

Предыдущие статьи