Корзина
97 отзывов
ПРИ ЗАКАЗЕ НА СУММУ ОТ 3000 грн. СКИДКА 3%, ОТ 5000 грн. 5%подробнее:
+380504237565
+380675437565
RS Group company
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Основні переваги та відмінності AsXSn від звичайних дешевих аналогів

Основні переваги та відмінності AsXSn від звичайних дешевих аналогів

AsXSnСамонесучий ізольований провід AsXSn  – це самонесучий ізольований провід (в народі СІП). Але потрібно знати що є багато видів СІПа які відрізняються між собою своїми основними характеристиками. Підведення електричної мережі це дуже важлива частина будівництва та ремонту тому ми з впевненістю говоримо: «це повинен знати кожен!».

Самонесучий ізольований провід AsXSn – це система скручених в жгут фазних та нульового провідників, в ізоляції із зшитого поліетилену світло стабілізованого поліетилену (ця технологія забезпечує стійкість до ультрафіолету і є необхідною при використанні проводів під дією сонячного випромінювання). Даний провід не потребує додаткового несучого елемента. Висока надійність лінії забезпечується застосуванням негорючої ізоляції проводів (літера «n» у маркуванні).

Основні переваги та відмінності AsXSn від звичайних дешевих аналогів:

-  Ізоляція виготовлена із зшитого поліетилену. Цим забезпечується стійкість проводу до ультрафіолетового випромінювання та стійкість до температурних перепадів як при монтажі так і при експлуатації. Ізоляція при цьому не тріскається. Цей поліетилен не вбирає води тому алюміній, під ізоляцією, не окислюється і не втрачає свої провідникових властивостей (нагадаємо, що ПВХ ізоляція вбирає воду у 10 разів більше ніж поліетилен).

-  Матеріал струмопровідної жили це чистий алюміній. (в дешевих проводах використовуються результати переробки алюмінієвих виробів і це погіршує їх провідникові властивості).

-  Кожна бухта проводу перевіряється на відсутність мікротріщин шляхом занурення у воду на глибину до 1 метра і підключенням напруги 1 кВ.

-  Провід виготовляється на Європейському обладнанні з лазерним методом контролю площі поперечного перерізу.

-  Мінімальний строк служби проводу AsXSn 25 років!

 

Декілька порад при виборі СІПа:

1)  Вибирайте провід з ізоляцією із зшитого поліетилену (такі проводи прослужать в рази довше).

2)  Спробуйте позгинати провід довжиною 50 – 70 см. Ви не повинні чути тріску. Якщо провід тріщить це свідчить про виникнення мікротріщин. Отже при монтажі ізоляція буде пошкоджена. Це викликає процес потрапляння вологи у проміжок між ізоляцією та провідником, що у свою чергу призводить до зменшення строку служби провода.

3)  Звертайте увагу на переріз проводу, струмопровідна жила повинна максимально щільно прилягати до ізоляції. Алюмінієві провідники в межах однієї жили також повинні бути якомога щільними.

 

http://volt.zt.ua/index.php?do=static&page=catp_1

Другие статьи